Новини про м'ясо

2 незаконні звалища решток тварин виявили у Черкаській області

Два звалища з трупами свиней та частинами туш тварин виявили в лісосмузі та на занедбаній фермі у Драбівському районі Черкаської області. В одному з місць з рештками тварин (ферма) була вирита яма, а відходи присипали землею, утім це звалище все ж не було обладнане належним чином. На місці другого стихійного звалища трупи свиней лежали просто неба.

Звалища виявили жителі найближчого села – Остапівка. У першому випадку, де рештки тварин, присипані землею, знайшли на фермі, відповідальність на себе взяло місцеве аграрне підприємство. За словами працівників, вони облаштували скотомогильник, утім вимог щодо будівництва подібних звалищ дотримано не було.

У другому випадку, після розголошення, місцевий фермер обгородив місце, де знайшли рештки тварин і накрив їх бетонними плитами. Утім, підприємець заявляє, що викинув рештки тварин у неналежному місці не він.

У місцевому відділенні Держпродспоживслужби заявили про плани оглянути місце захоронень решток свиней, взяти проби біоматеріалу та вжити всіх заходів задля запобігання поширенню інфекційних захворювань тварин у районі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button