Новини про м'ясо

2,5 млн євро виділять господарствам, що постраждали від АЧС у Болгарії

У Болгарії виділили кілька мільйонів євро фінансової підтримки господарствам, які постраждали від африканської чуми свиней, утім, ця сума покриває лише половину реальних витрат.

Близько 2,5 млн євро виплатило болгарська влада свинарям, як компенсацію за загиблих тварин та як фінансову підтримку операцій з очищення та знезараження їхніх господарств, повідомила міністр сільського господарства країни Дессіслава Танева в коментарі для газети Sofia Globe.

“Ми спостерігаємо позитивні тенденції та надзвичайно знижену інтенсивність поширення африканської чуми свиней. З 1 серпня до сьогодні було виявлено лише шість нових спалахів, з яких лише один – на промисловій фермі”, – зазначила міністр.

В даний час влада працює над новими вимогами до заходів з біозахисту в трьох категоріях господарств, в яких можуть вирощувати свиней – особисте господарство, сімейна ферма та промислове господарство. Надалі фермери отримуватимуть компенсацію лише у тому випадку, якщо їх господарства відповідають вимогам біозахисту.

Через африканську чуму свиней у Болгарії вже утилізували 130 тис. тварин – 20% національного поголів’я.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button