Новини про м'ясо

2,2 млн свиней знищили у В’єтнамі через АЧС

З моменту виявлення першого випадку африканської чуми свиней в В’єтнамі, на початку цього року, спалахи захворювання були підтверджені в 52 провінціях і містах, причому загальна кількість утилізованих свиней перевищила 2,2 млн. голів.

Хоча поширення АЧС почалося з північних провінцій, воно незабаром поширилося на південь, особливо активно вірус поширюється в східних і південно-східних провінціях.

Згідно з останньою доповіддю, підготовленою Департаментом охорони здоров’я тварин, загальна кількість вилучених свиней перевищує 2,2 млн. голів. На конференції, що відбулася 4 червня, заступник міністра сільського господарства і розвитку сільських районів Пхунг Дюк Тіен заявив, що, хоча в деяких містах реалізація політики підтримки і запобігання захворюванню дала хороші результати, все ще існують труднощі і недоліки, які відчутно впливають на ефективність профілактики та контролю розповсюдження захворювання. Заступник міністра, пан Тіен, сказав, що деякі регіони не приділяють достатньої уваги проблемі та нехтують заходами підвищення біозахисту на свиногосподарствах, профілактикою та контролем епідемії АЧС.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button