Новини про м'ясо

144 спалахи АЧС виявили в світі за тиждень

Минулого тижня до Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ) надійшли повідомлення про 144 випадки африканської чуми свиней. Про спалахи хвороби заявили вісім країн, повідомляє портал PigUA.info.

Найбільше осередків АЧС виявили в Румунії (40 випадків), Південній Кореї (35) та Угорщині (26). Також про спалахи африканської чуми свиней повідомили Німеччина (19 випадків за тиждень), Польща (12), Латвія (10), Китай (1) та Південно-Африканська Республіка (1).

Нагадаємо, що після різкого зростання, наразі поширення АЧС У Німеччині уповільнилось. Німеччина планує розпочати роботу з так званими “білими зонами”, або зонами за 5 кілометрів навколо територій, де виявляли спалахи АЧС. Там також, як і навколо епіцентрів поширення вірусу, збудують паркани для запобігання міграції диких кабанів.

Наразі федеральний міністр сільського господарства Німеччини Юлія Кльокнер веде переговори зі своїми польськими колегами щодо встановлення ефективного бар’єру для диких кабанів на польсько-німецькому кордоні.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button