Новини про м'ясо

Поширення африканської чуми свиней у Німеччині уповільнилось

Африканську чуму свиней продовжують реєструвати у диких кабанів на сході Німеччини, хоча останніми днями підтверджують менше спалахів.

Минулого тижня в суботу, 11 жовтня, одного дня було виявлено 10 випадків АЧС, але за останній тиждень повідомлення про нові випадки вірусу були рідшими – усього 5 спалахів за тиждень, один у північній зоні в Меркіш-Одерланді та 4 у південній зоні, включаючи частини районів Шпрее-Нейссе та Одер-Шпрее (федеральна земля Бранденбург). Останні 2 туші диких кабанів були знайдені поблизу Нойзель.

Німеччина планує розпочати роботу з так званими “білими зонами”, або зонами за 5 кілометрів навколо територій, де виявляли спалахи АЧС. Там також, як і навколо епіцентрів поширення вірусу, збудують паркани для запобігання міграції диких кабанів.

Наразі федеральний міністр сільського господарства Німеччини Юлія Кльокнер веде переговори зі своїми польськими колегами щодо встановлення ефективного бар’єру для диких кабанів на польсько-німецькому кордоні. Німеччина навіть запропонувала Польщі заплатити за це, оскільки польська сторона поки не надала остаточної згоди на будівництво паркану зі свого боку кордону.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button