Новини про м'ясо

Зупинити будівництво свиногосподарства хочуть селяни у Київській області

Жителі села Перемога Баришівського району на Київщині організували акцію протесту, щоб заблокувати будівництво свинокомплексу, в який інвестувала компанія ТОВ “Нива Переяславщини”. Громада вважає, що підприємство зводять надто близько до житлових будинків, повідомляє Kurkul.com з посиланням на stopcor.org.

Свиногосподарство, що будують у Київській області має бути досить потужним – продуктивність його складе 50 тис. голів на рік. Селяни побоюються, що після спорудження комплексу їм загрожують забруднення води, повітря, ґрунтів продуктами життєдіяльності свиней. Не переконує жителів Перемоги навіть можливість отримати нові робочі місця та додаткові кошти до місцевого бюджету.

Селян підтримує організація “Стоп корупції”. Її представники повідомили: хоча компанія отримала дозвіл лише для підготовчих робіт, спорудження свинокомплексу вже майже завершено.

“Свинокомплекс зводять упритул до житлової забудови. Фактично людей хочуть отруїти та ставлять під загрозу життя та здоров’я селян”, — зазначає активіст організації “Стоп корупції” Костянтин Варшавський.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button