Новини про м'ясо

Зростає популярність м’ясних снеків

Популярність м’ясних закусок зростає навіть швидше, ніж продажі традиційних снеків (чипсів, горіхів та ін.). Ключову роль у зміні ринкових тенденцій грає молодь (покоління Z та міленіали), які найчастіше купують м’ясні снеки.

Згідно зі звітом “Тенденції смаків та інгредієнтів в закусках в США” від аналітичної компанії Mintel, у 2018 та 2019 роках продажі м’ясних снеків у Сполучених Штатах збільшились на 29% і склали приблизно 3,83 млрд доларів. Це більше, ніж зростання продажів таких закусок, як попкорн (+23,2%), начос (+18,6%), картопляних чіпсів (+8,4%) та ін.

Продажі сушеного м’яса за 52 тижні, що закінчилися 1 листопада 2020 року, склали 3,7 млрд доларів, що на 8,5% більше, ніж роком раніше, повідомляє Information Resources Inc. (IRI), дослідницька фірма з Чикаго. На частку в’яленого м’яса припадає майже половина продажів сушеного м’яса, а оборот сегменту становить 1,8 млрд дол., що на 5,6% більше, ніж роком раніше.

“Постачальники швидко реагують на зростання числа споживачів, які шукають інноваційні м’ясні закуски, випускаючи безліч продуктів під різними брендами. Також з’являються продукти з функціональної упаковкою, новинки з суміші м’яса, овочів і рослинних продуктів”, – говорить Анн-Марі Рерінк, президент фірми 210 Analytics, що займається маркетинговими дослідженнями і стратегіями.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button