Новини про м'ясо

Знизились податки на продаж м’яса для особистих селянських господарств

Нові законодавчі норми зменшують податкове навантаження на селян, що здійснюють продаж продукції тваринництва. Тепер власникам тварин доведеться відраховувати податки лише з 30% вартості продукції (м’ясо, молоко, риба, шкури, живі тварини та ін.). Таким чином Кабмін має на мені “вивести з тіні” дрібних сільськогосподарських виробників, які через небажання платити податки чи через побоювання щодо втрати субсидій, часто приховували доходи.

“Так, відповідно до пункту 11 Порядку схваленої постанови, “доходи від реалізації молока та молочної сировини, а також продукції тваринництва враховуються у розмірі 30 відсотків нарахованих сум”. Тобто, лише 30% вартості проданої продукції оподатковуватимуть і враховуватимуть у суму доходів сім’ї. Відповідні зміни сприятимуть рівному доступу до державної допомоги, об’єктивності при призначенні пільги та спрощення необхідних документів”, – повідомили в Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

Для довідки. Доходи від продажу продукції тваринництва – це доходи, отримані від продажу власної продукції тваринництва груп 1-5, 15, 16 та 41 УКТ ЗЕД: живі тварини; м’ясо та їстівні субпродукти; риба і ракоподібні, молюски та інші водяні безхребетні; молоко та молочні продукти; яйця птиці; натуральний мед; їстівні продукти тваринного походження, в іншому місці не зазначені; інші продукти тваринного походження, в іншому місці не зазначені; жири та олії тваринного або рослинного походження; продукти їх розщеплення; готові харчові жири; воски тваринного або рослинного походження; готові харчові продукти з мяса, риби або ракоподібних, молюсків або інших водяних безхребетних; шкури необроблені (крім натурального та штучного хутра) і шкіра вичинена.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button