Новини про м'ясо

Зниження ПДВ та стимулювання племінного тваринництва: законодавчі зміни в галузі

Наступного року Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України планує ініціювати ухвалення закону, який би регулював та слугував для підтримки племінної справи в країні. Про це минулого тижня під час ХІІ Конгресу “Прибуткове свинарство” повідомила Олена Альшанова, заступниця директора Департаменту аграрної політики та сільського господарства.

“Наша ціль — зробити так, щоб ті підприємства, які займаються селекцією, які направлені на те, щоб в Україні збереглося племінне ядро, вкладали в це гроші. Зараз саме той час і місце, назріла нагальна потреба це зробити”, – зазначила Олена Альшанова.

Також під час конгресу обговорювалось питання щодо зниження ПДВ для виробників продукції тваринництва, зокрема м’яса. Незабаром відповідні правки до законодавства мають бути розглянуті у другому читанні.

“Що це дасть? Сьогодні ми обговорювали питання про те, що свинина конкурує з іншими видами м’яса, наприклад птиці. Поки що немає правок, які б пропонували знизити ПДВ на птицю. Відповідно, якщо все вдасться, ми отримаємо певну конкурентну перевагу, зможемо стимулювати збільшення споживання м’яса свиней, ВРХ та молочки”, – вважає заступник очільника Всеукраїнської Аграрної Ради Михайло Соколов.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button