Новини про м'ясо

Змінився порядок ідентифікації та реєстрації свиней

Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України № 243 “Про затвердження Змін до Порядку ідентифікації та реєстрації свиней” набрав чинності з 22 червня. Документ передбачає встановлення чітких вимог до бирок та інших засобів ідентифікації, а також зміни у процедурі реєстрації тварин.

“Для забезпечення належного обліку поголів’я та контролю за епізоотичною ситуацією у країні, тепер реєстраційну картку господарства необхідно завіряти у спеціаліста державної установи (закладу) ветеринарної медицини, під контролем якої перебуває господарство. Це не потребуватиме оформлення чи отримання додаткових документів (довідок), що скоротить витрати часу власника.

Також, для підвищення якості засобів ідентифікації документ встановлює чіткі вимоги до бирок для ідентифікації та реєстрації свиней. Тварин, яких проідентифіковано вушними бирками старого зразка, не потрібно буде переідентифіковувати. У разі втрати вушної бирки попереднього зразка, заміна буде здійснюватися вушною биркою нового зразка, але з тим самим ідентифікаційним номером, що був на попередній”, – повідомили у Держпродспоживслужбі.

Крім цього, змінилася форма звіту про наявність та рух поголів’я свиней у господарстві. Підприємства щомісяця будуть подавати адміністратору Реєстру тварин звіт про наявність і рух поголів’я.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button