Новини про м'ясо

Змінилася процедура відшкодування збитків, завданих фермерам через поширення АЧС

Цього року фізичним особам буде простіше отримати компенсацію за збитки, спричинені вилученням та знищенням тварин у районах поширення африканської чуми свиней. Уряд змінив процедуру відшкодування.

Раніше фермери могли отримати компенсацію згідно Порядку відшкодування майнової шкоди, завданої особам внаслідок запровадження карантину (карантинних обмежень) тварин або у зв’язку з проведенням процедур і робіт щодо ліквідації особливо небезпечних (карантинних) хвороб. Процедура була затверджена постановою Кабміну від 31 жовтня 2012 року № 1003. Кошти для компенсації виділялися з резервного фонду бюджетів різних рівнів (у залежності від масштабу ситуації). У 2019 році процедура дещо змінилась.

“Урядом було прийнято постанову «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2008 р. № 413 і від 31 жовтня 2012 р. № 1003. Відповідно до вказаних змін, кошти, передбачені у державному бюджеті за програмою „Протиепізоотичні заходи та участь у Міжнародному епізоотичному бюро“, можливо спрямовувати на відшкодування майнової шкоди (збитків), завданої фізичним особам внаслідок запровадження карантину (карантинних обмежень) тварин у зв’язку з проведенням процедур і робіт щодо ліквідації та профілактики африканської чуми свиней (АЧС), спрямованих на їх вилучення з метою знищення або забою”, — зазначають у Асоціації “Свинарі України”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button