Новини про м'ясо

Змінилась процедура реєстрації овець та кіз

Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України затвердило новий наказ, яким передбачено зміни до порядку реєстрації малої рогатої худоби. Зокрема, тепер для ідентифікації овець та кіз буде застосовуватися нова форма бирок, а для тварин, яких експортують також передбачена обов’язкова наявність бирки з електронним чипом, що містить інформацію про худобу.

Відповідний Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 03 липня 2020 року № 1266 “Про затвердження Змін до Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз” набув чинності з 18 вересня.

“З 18 вересня проводиться ідентифікація овець і кіз бирками нового зразка на одне вухо тварини. За наявності бирок старого зразка ідентифікація овець і кіз проводиться бирками старого зразка на обидва вуха тварини до повного їх використання. Починаючи з 01 січня 2022 року тварини старше 12-місячного віку, а також тварини, що експортуються, повинні будуть ідентифікуватися додатково за допомогою бирки з електронним ідентифікатором, яка прикріплюється на друге вухо тварини. На обох бирках тварини буде зазначатись один і той самий ідентифікаційний номер, що відповідатиме номеру електронного ідентифікатора і даватиме змогу індивідуально ідентифікувати кожну тварину та господарство, де вона була народжена”. – йдеться у повідомленні Держпродспоживслужби.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button