Новини про м'ясо

Зміни в законодавстві, що регулює забій тварин обговорили на Херсонщині

Вимоги національного законодавства, яке регулює забій тварин та поводження з непереробленими харчовими продуктами тваринного походження, і запровадження системи управління безпечності харчових продуктів на забійних підприємствах за принципами НАССР (система аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок) обговорили під час круглого столу в Херсоні.

На заході зустрілись представники забійних підприємств Херсонської області, ветеринарні лікарі та працівники місцевого управління Держпродспоживслужби.

Службовці зазначили, що готові допомогти представникам м’ясної промисловості адаптувати забійні підприємства відповідно до норм, що вже діють та до законодавчих нововведень.

“Ми закликаємо всіх дотримуватися норм закону, спільно контролювати всі процеси на забійних підприємствах, агропродовольчих ринках з виробництва і обігу неперероблених продуктів тваринного походження. Зі свого боку, ми готові надати методичну, методологічну, консультативну допомогу для ефективної роботи підприємців”, – говорить начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Сергій Шевченко.

Під час круглого столу також обговорили питання видачі ветеринарних документів, проведення передзабійного огляду і ветеринарної експертизи продуктів забою, нанесення позначки придатності, а також повноваження та обов’язках офіційних ветеринарних лікарів, які здійснюють контроль на забійних підприємствах.

Тематика зустрічі виглядає особливо актуальною, з огляду на те, що з вересня поточного року запровадження системи управління безпечності харчових продуктів за принципами НАССР, стане обов’язковим для всіх операторів ринку, у тому числі й дрібних.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button