Новини про м'ясо

Збій у галузі свинарства Німеччини: надлишок забійних свиней на фермах

Тимчасова зупинка роботи найбільшого в Німеччині забійного підприємства сприяли накопиченню на фермах свиней забійних кондицій. Наразі надлишок становить 100 тис. свиней на тиждень.

Масовий спалах COVID-19 на забійному заводі Rheda, що належить компанії Tonnies, суттєво порушив роботу сектору свинарства в Німеччині. Понад 1500 робітників підтвердили позитивний вплив на вірус, і рішення компанії припинити діяльність на заводі створює серйозні проблеми для свинарників.

Потужність переробки закритого пыдприємства складає близько 100 тис. свиней на тиждень (14% від щотижневого виробництва в країні), що означає, що майже 250 тис. свиней залишилися в господарствах з середини червня.

“Щотижня закриття заводу змушує залишати близько 100 тис. свиней на фермах, хоча вони готові до забою. Свинарі зазнають значних збитків через припинення роботи бійні”, – скаржиться Асоціація свинарів Німеччини. Про дату відновлення роботи заводу ще не оголошено, повідомляє Reuters.

Німеччина займає перше місце серед країн-виробників свиней у ЄС із часткою ринку 23% та загальним обсягом виробництва, що в 2019 році склав 5,2 млн тонн.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button