Новини про м'ясо

Законопроект про ідентифікацію та реєстрацію тварин розглянуть у травні

Виконувач обов’язків голови аграрного комітету ВР, один з ініціаторів законопроекту про ідентифікацію та реєстрацію тварин (проект ЗУ №9022 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин”) Олександр Бакуменко в четвер, 25 квітня, в коментарі для видання УНН повідомив, що парламентський розгляд законодавчої ініціативи відкладено.

“Сьогодні зранку проект порядку денного, що був схвалений Погоджувальною радою, змінили. Тому депутати проект ЗУ №9022 не розглядали. Сподіваюся, що ми його таки розглянемо, але вже в травні”, – говорить пан Бакуменко

Якщо нова норма набуде чинності, з 1 січня 2021 року власники будь-яких тварин будуть зобов’язані оформляти ветеринарні паспорти. Зараз це мають робити лише ті, хто займається вирощуванням свиней, великої рогатої худоби, кіз, коней, овець. Надалі планується створення Єдиного державного реєстру тварин, у якому кожній тварині присвоять унікальний номер.

У законопроекті зазначається, що реєстрація та ідентифікація – платні процедури. Тим, хто не зареєстрував тварин буде загрожувати штраф – від 85 до 850 гривень.

Автори законопроекту зазначають, що нова норма також передбачатиме забезпечення більш ефективних та дієвих засобів виявлення, локалізації, контролю і, за можливості, ліквідації занесених на територію України хвороб тварин.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button