Новини про м'ясо

Закон “Про ветеринарну медицину”: що зміниться

Громадська рада Держпродспоживслужби разом з профільними організаціями наразі працює над внесенням змін до Закону України “Про ветеринарну медицину”. У Асоціації “Свинарі України” розповіли як просувається робота над новими законодавчими нормами.

Передбачається, що закон міститиме пункт про приватну ветеринарну практику та про нові методи і підходи до лікування тварин.

“Тільки в Україні — лабораторні дослідження кожної свині, що має переміщуватися з одного господарства до іншого, — спосіб підтвердити її стан здоров’я. В усьому цивілізованому світі ветнагляд працює по-іншому. Епізоотичний статус кожного господарства визначений, контролюється і підтверджується (включно з лабораторними дослідженнями) контролюючим органом. При чому, немає монополії державної служби ветмедицини, оскільки повноцінно функціонує інститут приватних лікарів”, — зазначає президент Асоціації «Свинарі України» Оксана Юрченко.

У цілому в АСУ позитивно оцінюють пропоновані зміни. У галузевій асоціації вважають, що ветеринарна медицина в Україні рухається у правильному напрямку.

“В цілому ж ми говоримо про те, що вітчизняна галузь ветеринарної медицини рухається до оптимізації ветеринарного контролю та нагляду. Робота, яка ведеться над проектом закону — шанс узгодити позиції з органами державного управління в галузі ветмедицини і втілити концепції у реальність”, – говорить пані Юрченко.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button