Новини про м'ясо

Забивати свиней для профілактики АЧС будуть в Японії

Японський уряд оголосив, що буде сприяти перегляду Закону про боротьбу з інфекційними хворобами домашніх тварин, щоб запобігти поширенню африканської чуми свиней у випадку її проникнення на територію країни. Хвороба продовжує поширюватися в інших країнах Східної Азії.

Уряд Японії оголосив, що в січні буде переглянуто Закон про боротьбу з інфекційними хворобами домашніх тварин, з метою додати до переліку цільових захворювань африканську чуму свиней. Зокрема йдеться про запровадження профілактичних заходів, які дозволять запобігти знищенню здорових свиней у разі спалаху АЧС.

Наразі Закон допускає профілактичне забиття тварин лише під час спалаху ящура, і в цьому випадку збитки власникам худоби компенсує уряд. Тепер передбачається й профілактичне забиття свиней у випадку АЧС.

У Японії ще не виявили жодного спалаху африканської чуми свиней, хоча це захворювання продовжує поширюватися в інших країнах Східної Азії. Під час першої сесії парламенту, що почнеться цього місяця, Міністерство юстиції ініціюватиме внесення змін до відповідної частини Закону про боротьбу з інфекційними хворобами домашніх тварин. Крім профілактичного забиття тварин передбачається посилення прикордонного контролю.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button