Новини про м'ясо

За липень в Україні виявили лише один спалах АЧС

За останній рік темпи поширення африканської чуми свиней в Україні уповільнились. Протягом липня на території країни виявили лише один спалах захворювання, утім, масштабний, повідомляє pigua.info.

АЧС зареєстрували 22 липня на одній з агрофірм на Київщині. У господарстві утримувалось близько 4 тис. свиней. 22 тварини загинули від африканської чуми свиней, решту, згідно з епізоотичними нормами, утилізували.

Що ж до ситуації з поширенням АЧС у світі, то за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ), за минулий місяць було виявлено більш ніж 1200 випадків захворювання. Лідером за розповсюдженням африканської чуми свиней була Польща. У липні там зафіксували 438 спалахів вірусу. Утім, в країні АЧС виявляють переважно серед диких свиней.

Також до трійки світових антилідерів увійшли Угорщина та В’єтнам. За місяць там зафіксували 316 та 181 спалахів африканської чуми свиней. Також у липні захворювання виявляли у Румунії, Латвії, Південній Кореї, Росії, Південно-Африканській Республіці, Китаї та М’янмі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button