Новини про м'ясо

Єврокомісія визнала Бельгію абсолютно вільною від АЧС

20 листопада Європейська Комісія схвалила скасування у всіх районах Бельгії статусу небезпеки щодо африканської чуми свиней. Це означає, що країна відновила статус вільної від АЧС на європейському рівні і що Бельгія більше не буде позначена на карті серед країн Європи, які страждають від цього захворювання. Це полегшить торгівлю бельгійською свининою в Європі, а також слугуватиме чітким сигналом для третіх країн, які ввели ембарго на бельгійську свинину.

27 жовтня, через рік після останнього виявлення слідів циркуляції вірусів серед диких кабанів, Бельгія подала запит через Федеральне агентство з безпеки харчового ланцюга в Бельгії (FASFC) до Європейської Комісії про припинення дії всіх заборон введених через АЧС. Одночасно до Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ) було подано заявку на відновлення статусу країни, вільної від африканської чуми свиней серед усіх популяцій (диких та свійських тварин).

Досьє, подане до МЕБ для повернення статусу на міжнародному рівні, все ще перебуває на розгляді. Його відновлення є важливим кроком для початку переговорів з третіми країнами щодо скасування поточного ембарго на бельгійську свинину.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button