Новини про м'ясо

Єврокомісія: Чехія має припинити додаткові перевірки польського м’яса

Після скандалу, пов’язаного з забоєм хворих корів на бійні в Польщі, країни ЄС почали вимагати від Варшави вжити відповідних заходів, а Чехія навіть ввела додаткові перевірки не лише яловичини, а й курятини, імпортованої з Польщі.

Варто зазначити, що перевірка в Чеській Республіці показала наявність в одній із партій яловичини, зараженої сальмонелою. У Єврокомісії вважають, що з огляду на одиничний випадок ввезення неякісної яловичини, тотальний контроль імпортованої сировини з Польщі, є надто суворим заходом, що “не відповідає масштабу інциденту”.

Утім, міністр сільського господарства Чехії зазначає: “Польська влада пообіцяла, що буде вжито всіх необхідних заходів для підвищення рівня безпеки. Польща намагається переконати нас, що вони надають нам всю необхідну інформацію, і що заходи, яких вони вживають, ситуацію вирішать. Однак ми хочемо почекати результатів усіх перевірок, тому що поки наші переговори знаходяться на рівні обіцянок. Моїм головним завданням є захист громадян країни, і я впевнений, що про настільки серйозні порушення необхідно повідомляти громадськості. Ми повинні бути абсолютно впевнені, що яловичина не містить небезпечних для здоров’я бактерій, ми вважаємо контроль імпортованого польського м’яса цілком обґрунтованим”.

В Польщі обіцяють посилити контроль над виробництвом м’яса, зокрема усі м’ясокомбінати будуть під цілодобовим відеоспостереженням.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button