Новини про м'ясо

ЄС надасть 50 млн євро виробникам яловичини в Ірландії

Президент Асоціації фермерів Ірландії (IFA) Джо Хілі підтвердив, що Європейська Комісія погодилася надати допомогу тваринникам після Брекзиту. Ірландські виробники яловичини отримають пакет фінансової допомоги у розмірі 100 мільйонів євро, з яких 50 мільйонів надасть ЄС, а решту – уряд країни.

Джо Хілі заявив, що він говорив безпосередньо з єврокомісаром з сільського господарства Філом Хоганом, вони зустрічалися в Брюсселі стосовно пропозиції, яку IFA надала Єврокомісії і Міністерству сільського господарства у квітні, шукаючи фінансової підтримки для покриття втрат, пов’язаних зі зниженням цін на яловичину, яке спричинила невизначеність щодо Брекзиту. Збитки оцінюють саме в 100 млн євро.

Президент IFA National Анджел Вудс сказав, що, хоча деталі схеми фінансування мають бути доопрацьовані, життєво важливо, щоб кожен відсоток допомоги було спрямовано безпосередньо до фермерів. Зараз Вудс перебуває в Брюсселі, щоб зустрітися з представниками Єврокомісії та доопрацювати деякі деталі щодо надання пакету фінансової допомоги.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button