Новини про м'ясо

Якою має бути площа згону для опоросу?

Нові вимоги щодо забезпечення добробуту тварин у Німеччині передбачають, що площа загонів для опоросу має становити як мінімум 6,5 м².

Постанова про добробут сільськогосподарських тварин, яку уряд ФРН ухвалив у в липні цього року, була доповнена Верхньою палатою парламенту (Бундесрат). Зокрема, було встановлено мінімальну вимогу щодо площі загонів для опоросу. Це усуває невизначеність щодо регулювання цього питання.

“Загін для опоросу, в якому поросята або свиноматки можуть вільно пересуватися, повинно мати площу підлоги не менше шести з половиною квадратних метрів і дозволяти тваринам безперешкодно пересуватися. Згідно з сьомою поправкою до постанови про добробут тваринництва та тваринництва, максимальний термін обмеження руху свиноматок був скорочений до п’яти днів (за тиждень до передбачуваної дати опоросу до відлучення поросят). Це вимагає більше місця. Попередній досвід в інших країнах та в дослідженнях показав, що мінімальна площа загону становить шість з половиною квадратних метра. Це є компромісом між економічними міркуваннями та необхідністю забезпечення добробуту тварин. Крім того, зона відпочинку для поросят, годівниця та поїлки повинні бути облаштована розумно”, – йдеться в постанові.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button