Новини про м'ясо

Які документи потрібні для транспортування свиней?

Діяльність деяких свиногосподарств ускладнюється через оформлення дозволу на транспортування тварин у місцевих управліннях Держпродспоживслужби. Утім, у Асоціації “Свинарі України” (АСУ) пояснили, що такий дозвіл не є обов’язковим для переміщення свиней.

Відповідно до Закону України “Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності” для транспортування живих тварин необхідні такі документи:

  • міжнародні ветеринарні сертифікати (для країн СНД – ветеринарні свідоцтва форми №1, №2 та №3) – при переміщенні за межі України;
  • ветеринарні довідки – при переміщенні в межах району (крім харчових продуктів тваринного та рослинного походження для споживання людиною);
  • ветеринарні свідоцтва (для України – форми №1, №2) – при переміщенні за межі території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, районів, міст (крім харчових продуктів тваринного та рослинного походження для споживання людиною).

Що ж до дозволів від ериторіального відділу Держпродспоживлужби, то в АСУ повідомили: “Перед плановим прибуттям або вибуттям тварин господарства зобов’язані у письмовій формі проінформувати територіальний орган Держпродспоживслужби про переміщення тварин. Однак ця норма не передбачає отримання дозволів”.
Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button