Новини про м'ясо

Як зробити виробництво свинини дешевшим розкажуть на Форумі “Коли свиноферма — вигідний бізнес!”

У червні в Києві водинадцяте пройде Міжнародний конгрес “Прибуткове свинарство”. У рамках заходу заплановано кілька подій, що можуть зацікавити як малих, так і великих виробників. Так, наприклад, як зменшити собівартість виробництва свинарям розкажуть експерти та представники галузі на Форумі “Коли свиноферма — вигідний бізнес!”. Зокрема виробників запросять взяти участь у круглому столі на тему “Як перемогти у грі з собівартістю?”.

“Нині фінансовий результат діяльності вітчизняних свиногосподарств все більше залежить від ситуації на глобальній арені. Так, ціни часто знаходяться під впливом світових трендів на ринку свинини. Проте, ціна — лише одна сторона медалі, яку оператори не можуть контролювати.

Собівартість, навпаки, є об’єктом постійного вдосконалення. Її оптимізація дає змогу покращити фінансовий результат, навіть за найнесприятливіших умов. Як цього досягти? Повчитися в інших. Власне, Асоціація може у цьому допомогти. По-перше, АСУ вже кілька років проводить бенчмаркінгове дослідження. Долучитися до нього може будь-яке господарство. Бенчмаркінг допомагає зрозуміти господарству свою позицію на ринку, виявити і покращити слабкі місця, намітити можливості для подальшого росту. По-друге, — дізнатися про реальний досвід колег та їх підходи до покращення виробничих показників з меншими витратами”, – зазначає керівник аналітичного відділу Асоціації “Свинарі України” Олександра Бондарська.

ХІ Міжнародний конгрес “Прибуткове свинарство” заплановано на 4 червня. Про деталі, місце проведення заходу та реєстрацію можна дізнатися тут.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button