Новини про м'ясо

Як знизити падіж новонароджених поросят?

На підприємстві української компанії KSG Agro у Ниві Трудовій (розташоване у Дніпропетровській області) провели експеримент з комплексної вакцинації від епідемічної діареї та інших хвороб свиней. Виявилося, що щеплення допомогли знизити падіж поросят на 20%.

Для проведення комплексної вакцинації у 2019 році компанія закупила препаратів на суму 500 тис. гривень. У KSG Agro зазначають, що це була цілком виправдана інвестиція.

“В першу чергу мова йде про протидію інфекції епідемічної діареї свиней (ЕДС), яка виникає в послаблених свиноматок. Хвороба призводить до народження слабких поросят і в підсумку до їх загибелі. Щоб уникнути захворювання, необхідна комплексна вакцинація поголів’я. Саме тому останнім часом ми провели аутовакцинації всіх свиноматок комплексу. Таким чином, ми посилили їх здоров’я, і ​​в результаті падіж новонароджених поросят зменшився на 20%”, – говорить Юрій Шавкун, головний технолог свинокомплексу в Ниві Трудовій.

За словами спеціаліста, для зменшення ризику захворювань свиней, спричинених проблемами з харчуванням, а також стабільного приросту ваги, варто працювати лише з перевіреними постачальниками кормів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button