Новини про м'ясо

Як просувається процес пошуку вакцини від АЧС?

Африканська чума свиней вразила десятки країн, переважно в Азії та Європі. Унаслідок поширення вірусу найбільше поголів’я свиней у світі (Китай) за рік скоротилося на 50%, а в Азії почався дефіцит м’яса. Нещодавно у ЗМІ з’явилися повідомлення щодо того, що американські вчені винайшли вакцину від одного зі штамів АЧС. Утім, до виходу препарату на ринок ще далеко.

Група вчених, що працюють у Службі сільськогосподарських досліджень Департаменту сільського господарства США (USDA), опублікувала наукову працю “Розробка високоефективної вакцини проти вірусу африканської чуми свиней шляхом видалення гена I177L, що призводить до стерильного імунітету проти нинішнього епідемічного штаму Євразія”.

Результати експерименту, що проводили над лабораторними свиньми протягом місяця, дають можливість зробити висновок, що вакцина, створена шляхом видалення гена I177L є ефективною. Утім препарат чекають додаткові перевірки, лише після цього стане можливим промислове виготовлення вакцини. Наразі дослідження тривають.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button