Новини про м'ясо

Як можна зекономити на кормах для свиней?

Зменшити собівартість виробництва свинини можна з допомогою заміни кормів, утім менш якісна сировина може призвести до зменшення середньої ваги свиней, а отже – продуктивності, зазначає головний технолог ТОВ “Серволюкс-Генетик” Ярослав Бабков.

“Якщо ми говоримо про економію зменшуючи показники, з точки зору технолога — я категорично проти. На власному досвіді скажу, що використовуючи дешевий комбікорм досить важко тримати показники продуктивності на належному рівні. Дуже легко їх втратити змінюючи виробника або ж структуру рецепту чи поживність комбікорму”, – цитує пана Бабкова видання PigUA.info.

Утім, зекономити на відгодівлі все ж можна, використовуючи дешевші, але не менш поживні компоненти. Так, кукурудзу можна замінити побічними продуктами цієї рослини, говорить директор ТОВ “Краснопільський ММК” Ігор Вощенко.

“На експорт іде ціла кукурудза, а відходи лишаються. Якщо зробити їх аналіз, то вміст білка там вищий, ніж у цілій кукурудзі — до 16%. І це хороший продукт для годівлі свиней”, – зазначає пан Вощенко. Експерт зазначає, що минулого сезону при заміні кукурудзи побічними продуктами економія складала 1 – 1,2 грн на кілограм.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button