Історії про м'ясоНовини про м'ясо

Як МХП розвиває альтернативну енергетику, і до чого тут Ілон Маск? – Відео

Найбільший виробник м’яса птиці в Україні, агропромисловий холдинг МХП, вже кілька років поспіль втілює в життя проекти з енергозбереження та альтернативної енергетики. Цього року компанія ухвалила рішення про будівництво системи накопичення енергії, яка буде частиною енергокластеру MHP Energy Hub. Таким чином, електроенергія, отримана від переробки відходів виробництва птахофабрик зможе накопичуватися у великій кількості згодом зможе забезпечувати не лише енергопотреби підприємств МХП, але й населення.

Питання систем накопичення елекроенергії наразі є актуальним для всієї світової спільноти. Засновник компанії Tesla Ілон Маск також займається будівництвом подібних систем. Наявність можливості зберігання “зайвої” енергії з альтернативних джерел може спричинити революцію в галузі енергетики.

Початок функціювання MHP Energy Hub на Вінниччині дозволить зменшити вартість енергоресурсів та забезпечити світлом близько 75 тис. квартир.

У МХП наголошують, що енергопроєкти дозволяють птахофабрикам не лише безпечно утилізувати відходи виробництва, а й отримувати додаткові продукти, оскільки завдяки переробці отримується електрична та теплова енергія, біогаз та органічні добрива.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button