Новини про м'ясо

Як британські виробники популяризують м’ясо місцевого виробництва

У Великобританії стартував щорічний Тиждень британської яловичини – ініціатива, яка має на меті закликати громадськість купувати місцеву продукцію і підтримувати британських фермерів. З 1 по 7 квітня фермери та промислові виробники будуть пропагувати місцеву яловичину як частину збалансованого, здорового раціону та спосіб зменшення забруднення довкілля. Захід проходить вже вдев’яте.

По всій країні пройдуть тематичні ярмарки, де крім продажу яловичини, будуть проводити кулінарні майстер-класи, презентації продуктів, збір коштів на благодійність та ін.

Джилі Грід, фермерка з Девону, зазначає, що громадянам, які турбуються про довкілля, краще купувати яловичину у місцевих виробників, адже їх не транспортували надто довго, а це означає – мінус логістика і забруднення повітря від транспорту. Пані Грід на своїй ятці збирається пригощати клієнтів стравами італійської кухні.

“Мультикультурний вплив робить італійську лазанью, спагетті Болоньєзе, французький яловичий бургіньон або угорський гуляш, основою повсякденного меню багатьох британців. Тому не важливо, що ви готуєте, важливо те, що зроблено це з яловичини від місцевих виробників”, – зазначає Джилі Грід.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button