Новини про м'ясо

Вже майже місяць не було зареєстровано жодного випадку АЧС в Бельгії

Бельгія – серед європейських країн, які найбільше постраждали від поширення африканської чуми свиней. Утім, схоже, завдяки застосуванню протиепізоотичних заходів, розповсюдження вірусу в країні уповільнюється і може взагалі припинитися – в Бельгії вже майже місяць не реєстрували жодного випадку АЧС.

За інформацією з Платформи ESA (Франція) та даними Уряду Валлонії (Бельгія), з 13 вересня 2018 року (часу, коли в країні вперше виявили АЧС) по 8 липня 2019 року вірус виявили у 824 диких кабанів із 3278 обстежених тварин. За останні три тижні в Бельгії взагалі не зареєстрували жодного спалаху африканської чуми свиней.

Останній випадок зафіксували 25 червня 2019 року в північній частині буферної зони. Статистичні дані показують поступове зменшення кількості випадків африканської чуми свиней з лютого 2019 року. Тим не менш, влада не збирається послаблювати протиепізоотичну діяльність та засоби біозахисту. Також варто врахувати, що точно підрахувати кількість всіх заражених диких кабанів неможливо, тому не можна на 100% стверджувати, що з 25 червня жодна тварина не постраждала від вірусу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button