Новини про м'ясо

Вже майже 600 спалахів АЧС виявили в Німеччині

Німеччині довелося розширити 2 із 4 основних зон поширення африканської чуми свиней в районі Меркіш-Одерланд у Бранденбурзі та в районі Герліц, Саксонія. Навколо захищених зон встановлюють спеціальні паркани для запобігання міграції диких кабанів.

За останніми підрахунками, з початку поширення АЧС у Німеччині у вересні 2020 року до лютого 2021 року було виявлено 594 туші диких свиней, що загинули від небезпечного вірусу. Зокрема, у січні було зареєстровано 149 випадків АЧС, що становить 25% від загальної кількості. Найгірша статистика поширення вірусу в Німеччині спостерігалась у грудні, коли від африканської чуми свиней постраждало 202 диких кабани.

Наближення кількості спалахів вірусу у чотирьох основних зонах до 600 створює враження, що ситуація з АЧС у Німеччині буде гіршою, ніж спостерігалась у Бельгії. З вересня 2018 року до початку 2020 року в Бельгії було виявлено 833 туші кабанів, заражених АЧС. Восени минулого року країна була оголошена вільною від африканської чуми свиней. Відповідне рішення було ухвалене ЄС та Всесвітньою організацією охорони здоров’я тварин (МЕБ). До цього вільною від АЧС визнали Чехію, де загалом вірусом заразилось від 220 до 230 диких кабанів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button