Новини про м'ясо

Виробник м’яса вперше отримав сертифікат EcoSense

Іспанська компанія ElPozo стала першим представником м’ясної галузі, що пройшов сертифікацію EcoSense. Такий сертифікат можуть отримати відповідальні виробники, що піклуються про довкілля, зокрема, зменшують використання пластику, скорочують кількість харчових відходів та ін.

В ElPozo Alimentacion зазначають: така екологічна політика гарантує, що компанія розробляє відповідальні практики для зменшення впливу своєї діяльності на навколишнє середовище, інтегруючи її у всі свої процеси для просування до циркулярної економіки.

Виробництво компаній, які отримали сертифікат EcoSense має відповідати стандарту ISO 17020. Зокрема, передбачається збір та утилізація відходів з залученням сертифікованих компаній з переробки, економія витрат на управління відходами, посилення екологічної відповідальності і корпоративної соціальної відповідальності, скорочення кількості харчових відходів, переробка упаковок та ін. Наявність такого сертифікату дає можливість компанії не лише покращити свій імідж, а також брати участь у проектах циркулярної економіки, налагоджувати нові бізнес-контакти та зменшувати витрати через скорочення обсягу відходів та повторне використання деяких матеріалів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button