Новини про м'ясо

Випадок АЧС поблизу українського кордону в Молдові

У Молдові перший випадок африканської чуми свиней було зафіксовано в жовтні 2016 року. З того часу повідомлялось про поодинокі спалахи захворювання, утім упродовж двох перших місяців 2019 року АЧС в країні не фіксували. Перший спалах вірусу у новому році зареєстрували в березні.

У двох свиней в особистому селянському господарстві на півдні Молдови, у селі Бешгіоз (Чадирського округу Гагаузії) виявили АЧС. Про це ветеринарна служба країни повідомила до Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ).

Останній випадок африканської чуми свиней в Україні зафіксували теж на півдні – в Миколаївській області. 5 березня в особистому селянському господарстві громадянина в с. Котляреве Вітовського району було зареєстровано захворювання та загибель свиней.

“З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС 07.03.2019 проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Вітовській районній державній адміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду. В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС”, – зазначили в Держпродспоживслужбі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button