Новини про м'ясо

Вперше за 12 місяців Китай імпортує свиней

Попри те, що в Китаї продовжує поширюватись африканська чума свиней, деякі великі свинарські господарства вже почали відновлювати поголів’я. У серпні Китай здійснив свій перший імпорт племінних свиней за останні 12 місяців. Близько 900 поросят імпортувала компанія CP Pokphand з Данії, повідомляє Reuters, посилаючись на дані Митної служби Китаю.

Племінних свиней китайське підприємство придбало у данської генетичної компанії DanBred, яка є власником більшості компаній SEGES, дослідницької групи Данської ради з сільського господарства та продовольства. Угода на суму 20,9 млн юанів (2,94 млн доларів США) була зареєстрована в базі даних митниці Китаю.

Це перший імпорт живих свиней за останні 12 місяців, здійснений китайським виробником. Деякі аналітики вважають, що національне поголів’я свиней в країні скоротилось на 50% з моменту першого спалаху АЧС у Китаї, у серпні 2018 року.

За словами виконавчого директора CP Pokphand Бай Шенліна, компанія має намір наростити поголів’я до 10 мільйонів голів до 2021 року. Наразі в господарствах компанії вирощують 4 млн свиней. CP Pokphand займає п’яте місце у списку найбільших виробників свинини в Китаї.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button