Новини про м'ясо

Влада Китаю запобігає поширенню нелегальних вакцин проти АЧС

Після появи нових штамів африканської чуми свиней у Китаї, які вважаються наслідком застосування нелегальних вакцин, влада країни активізувала боротьбу з їх розповсюдженням.

Міністерство сільського господарства та сільських справ Китаю заявило, що продовжує боротьбу з незаконною діяльністю навколо підроблених вакцин проти АЧС, впроваджуючи нормалізовані заходи профілактики та боротьби з ввірусом та докладаючи всіх зусиль для відновлення виробництва свиней.

На сьогодні жодна країна не схвалила використання вакцин проти африканської чуми свиней. Вакцини проти АЧС, що використовуються деякими виробниками в Китаї, не затверджені, не пройшли належних випробувань і є підпробними препаратами, які становлять великий ризик для безпеки галузі свинарства. Усім місцевим відділам тваринництва та ветеринарії наказано посилити нагляд за розробкою та використанням вакцин проти АЧС. Зокрема, йдеться про проведення розслідувань та координація дій з правоохоронцями.

Також буде посилено ідентифікацію та тестування тварин, що загинли від штамів АЧС, що мають ознаки штучного видалення генів.

Міністерство також закликало збільшити покарання за здійснення незаконної діяльності, пов’язаної з підробкою вакцин проти африканської чуми свиней. Тих, хто повідомить про такі злочини, міністерство нагородить сумою до 30 тис. юанів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button