Новини про м'ясо

“Вілла для свиней”: благополуччя тварин по-німецьки

У Німеччині серед студентів архітекторів і спеціалістів аграрної галузі було проведено конкурс на створення приміщення для утримування свиней, яке б найкраще забезпечувала тварин комфортом і відповідала усім новим стандартам благополуччя тварин в ЄС.

Свинарство, як і тваринництво загалом, зараз широко критикується через високий рівень викидів парникових газів та проблеми добробуту тварин. Однією з цілей конкурсу на кращий проєкт свиноферми, який організували Наглядова рада з технологій та будіництва у сільському господарстві (KTBL) та Фонд Мюнстера, було покращити умови утримання тварин.

“Завдяки цьому конкурсу ми намагались і змогли дати важливі імпульси не лише для сільськогосподарського будівництва, а й для розвитку ландшафтної архітектури, яка буде в рівній мірі екологічно чистою і дружньою для тварин. Мета полягала в тому, щоб заохочувати нові ідеї і бачення і підштовхнути молодих архітекторів спілкуватися з молодими фермерами”, – зазначив президент KTBL професор Еберхард Хартунг.

Перемогла в конкурсі студентка-архітекторка Катаріна Мюнх з Дармштадського технічного університету з проєктом “Вілла для свиней”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button