Новини про м'ясо

Від АЧС у деяких регіонах Польщі загинув кожен четвертий дикий кабан

Під час віртуального засідання Постійної групи експертів з питань африканської чуми свиней (SGE ASF16) країни-учасниці представили свою національну епідеміологічну ситуацію щодо АЧС. Польща прозвітувала про ситуацію з травня до кінця жовтня 2020 року.

У зонах країни, які вважалися вільними від африканської чуми свиней, за досліджуваний період було виявлено туші 2144 диких кабанів, ще 34 свині вполювали. Жодна з цих тварин не була заражена АЧС.

У тих зонах Польщі, які вважаються небезпечними щодо вірусу було виявлено 2869 мертвих кабанів, 25% з яких були зараженими АЧС. Ще 48934 диких кабанів уполювали, але лише 0,25% з них показали ПЛР-позитивний результат щодо вірусу, а ще 0,5% – серопозитивний результат.

У зонах країни, які вважалися вільними принаймні до початку розглянутого періоду, було зареєстровано 11 підозр щодо АЧС на комерційних фермах та в присадибних ділянках. Підтвердилось лише 2 спалахи.

на тих територіях, які вже вважалися постраждалими або з високим ризиком, було повідомлено про 162 підозри серед свійських свиней. 99 випадки було підтверджено.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button