Новини про м'ясо

Від АЧС постраждала ціла мережа ферм в Румунії

Уже третя ферма великої румунської компанії DanBred Group, що спеціалізується на виробництві свинини, постраждали від АЧС. Попередні два спалахи були зареєстровані у 2019 році. Унаслідок цих випадків було знищено 29 тис. голів свиней. На фермі, де зареєстрували третій спалах африканської чуми свиней, утримується 42 тис. тварин. Усіх їх доведеться утилізувати.

Лабораторні тести підтвердили наявність вірусу на фермі, DanBred Group в Слобозії. В цьому районі було встановлено карантинну зону. Два підприємства, де знищили 29 тис. голів свиней минулого року, розташованих у тому ж районі. У 2019 році компанія отримала компенсацію за знищених тварин. Влада Румунії виділила DanBred Group 4,5 млн євро.

Цього місяця у 24 районах по всій країні були визначені небезпечними щодо африканської чуми свиней 530 районів, повідомляє Румунська ветеринарна служба. З моменту першої спалаху в липні 2017 року в Румунії було знищено понад 600 тис. свиней. Уряд вже виділив власникам постраждалих господарств 85 мільйонів євро компенсації.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button