Новини про м'ясо

В Житомирській області будують свинокомплекс на 24 тис. голів

Цього року компанія “Дан-Фарм Україна” планує добудувати і ввести в експлуатацію потужний свинокомплекс на 24 тис. голів у Коростенському районі Житомирської області. Про це в коментарі для AgroPortal.ua розповів заступник генерального директора компанії Вадим Шестаков.

Будівництво, вартістю в 12 млн євро, почалося в 2014 році і має завершитись до кінця цього року. Залишилось закінчити спорудження двох приміщень на 4 тис. свиней, цеху для зберігання кормів та конструкції для відходів.

“Ми продовжуємо роботу за цим проектом. Влітку минулого року ми завершили четверту чергу будівництва, а це значить, що вже 80% всього проекту введено в експлуатацію. У нас зараз 20 тис. голів, а буде 24. З АЧС у нас все спокійно і це завдяки датській технології біобезпеки. Стандарти, яких ми дотримуємося, це: дезінфекція транспорту і співробітників, окремі входи в свинарники, поділ “брудної” і “чистої” зони”, – розповідає пан Шестаков.

Не дивлячись на розширення потужностей “Дан-Фарм Україна”, компанія поки буде лише вирощувати тварин і наразі не планує займатись переробкою свинини.

Meat-Inform

Теги

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

4 коментарів

  1. Все добре, от тільки смород стоїть на декілька кілометрів навкруги. Особливо після того як вони вивозять “гумус” так би мовити, на “свої” поля. Таким чином вирішуючи проблеми з утилізацією. Що правда в цей час неможливо їхати в межах ділянки Сингаї, Ходаки, Новаки, Грозине. А якщо вітер дме у напрямку Коростеня то і у місті неможливо ні вийти на вулицю, ні бодай відкрити вікно. (до речі, пробували м’ясом їхнього виробництва приманити вовків у пастку – замарно, навпаки відлякує.

    1. Поддерживаем а ещё готовим коллективный иск против компании наши дети не выдерживают этих запахов наши дети страдают астмой плюс добавляет комплекс со своими отходами имеем видео как утилизируют Трупы с комплекса в реку!!!

      1. Гідко слухати такі коментарі від прихвостнів Коростенських можновладців! Вирубали весь ліс, занехаяли річки. Скоро будемо жити в пустелі.. Зате єдину європейську компанію, яка працевлаштувала десятки людей з села, не має чорної каси і справно платить всі податки, хотіли б розірвати на шматки і не дати господарювати.

  2. В першу чергу, будуючи свинокомплекс такої потужності потрібно було розуміти куди і як утилізували відходи життєдіяльності поросят. Всі розуміють що це органічні добрива, які вносять на поля в певний період року і за певною нормою. На даний момент компанія готується вилити 20000 кубів фікалій на поле під Ходаками площею в 110га.,( проста математика) так як лагуна 40000 кубів де зберігається все це добро повна і виливається через верх. Земель поблизу більше немає. А в Малинський район транспортувати дорого,та й немає чим. Це перший етап хімічної атаки.Чекаїте вже завтра. Якщо місцевим не байдуже то зверніть на це увагу. Труби вже прокладають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button