Новини про м'ясо

В Житомирській області будують свинокомплекс на 24 тис. голів

Цього року компанія “Дан-Фарм Україна” планує добудувати і ввести в експлуатацію потужний свинокомплекс на 24 тис. голів у Коростенському районі Житомирської області. Про це в коментарі для AgroPortal.ua розповів заступник генерального директора компанії Вадим Шестаков.

Будівництво, вартістю в 12 млн євро, почалося в 2014 році і має завершитись до кінця цього року. Залишилось закінчити спорудження двох приміщень на 4 тис. свиней, цеху для зберігання кормів та конструкції для відходів.

“Ми продовжуємо роботу за цим проектом. Влітку минулого року ми завершили четверту чергу будівництва, а це значить, що вже 80% всього проекту введено в експлуатацію. У нас зараз 20 тис. голів, а буде 24. З АЧС у нас все спокійно і це завдяки датській технології біобезпеки. Стандарти, яких ми дотримуємося, це: дезінфекція транспорту і співробітників, окремі входи в свинарники, поділ “брудної” і “чистої” зони”, – розповідає пан Шестаков.

Не дивлячись на розширення потужностей “Дан-Фарм Україна”, компанія поки буде лише вирощувати тварин і наразі не планує займатись переробкою свинини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

4 коментарів

  1. Все добре, от тільки смород стоїть на декілька кілометрів навкруги. Особливо після того як вони вивозять “гумус” так би мовити, на “свої” поля. Таким чином вирішуючи проблеми з утилізацією. Що правда в цей час неможливо їхати в межах ділянки Сингаї, Ходаки, Новаки, Грозине. А якщо вітер дме у напрямку Коростеня то і у місті неможливо ні вийти на вулицю, ні бодай відкрити вікно. (до речі, пробували м’ясом їхнього виробництва приманити вовків у пастку – замарно, навпаки відлякує.

    1. Поддерживаем а ещё готовим коллективный иск против компании наши дети не выдерживают этих запахов наши дети страдают астмой плюс добавляет комплекс со своими отходами имеем видео как утилизируют Трупы с комплекса в реку!!!

      1. Гідко слухати такі коментарі від прихвостнів Коростенських можновладців! Вирубали весь ліс, занехаяли річки. Скоро будемо жити в пустелі.. Зате єдину європейську компанію, яка працевлаштувала десятки людей з села, не має чорної каси і справно платить всі податки, хотіли б розірвати на шматки і не дати господарювати.

  2. В першу чергу, будуючи свинокомплекс такої потужності потрібно було розуміти куди і як утилізували відходи життєдіяльності поросят. Всі розуміють що це органічні добрива, які вносять на поля в певний період року і за певною нормою. На даний момент компанія готується вилити 20000 кубів фікалій на поле під Ходаками площею в 110га.,( проста математика) так як лагуна 40000 кубів де зберігається все це добро повна і виливається через верх. Земель поблизу більше немає. А в Малинський район транспортувати дорого,та й немає чим. Це перший етап хімічної атаки.Чекаїте вже завтра. Якщо місцевим не байдуже то зверніть на це увагу. Труби вже прокладають.

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button