Новини про м'ясо

“В України великий потенціал для виробництва рослинного м’яса”

У світі зростає кількість компаній, що спеціалізуються на виробництві псевдом’яса на рослинній основі. Навіть великі компанії-виробники м’яса та мережі ресторанів швидкого харчування створюють лінійки з рослинних замінників м’яса. Нещодавно в Україні також з’явився стартап з виробництва псевдом’яса – Eat me at.

Засновник компанії Андрій Черуха зазначає, що в країни великий потенціал для масового виробництва замінників тваринного білка, оскільки виробництво сої та гороху, що є сировиною для псевдом’яса, повідомляє SEEDS.org.ua. Утім, за словами бізнесмена в Україні неможливо знайти один з ключових інгредієнтів.

“Але поки що ми не знайшли український текстурат – ізолят білка, який би підходив за своїми властивостями. Тому впевнений, що в найближчому майбутньому ми зможемо суттєво знизити вартість рослинного м’яса завдяки використанню українських інгредієнтів. Ми чули, що декілька українських компаній уже також займаються розробленням рослинного м’яса. Наша глобальна мета полягає в тому, аби змінити традиційну м’ясну індустрію з використанням тварин на гуманнішу, екологічнішу, кориснішу для здоров’я індустрію, де м’ясо виготовлятиметься з рослин”, – говорить пан Черуха.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button