Новини про м'ясо

В Україні може виникнути дефіцит кормів для сільськогосподарських тварин

Через зміни у господарстві, що регулюють виробництво, сертифікацію та продаж кормів та кормових додатків, що застосовуються в галузі тваринництва, країні загрожує дефіцит цієї продукції, вважають в Асоціації “Свинарі України” (АСУ). Організація звернулася до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з метою вирішення проблеми.

З 19 січня набув чинності Закон “Про безпечність та гігієну кормів”, згідно з яким до обігу допускаються лише корми, що містять кормові добавки виготовлені в Україні. Нові корми чи добавки зареєструвати наразі також немає можливості, оскільки ще не почав роботу Державний реєстр кормових добавок.

“Враховуючи те, що рецептура кормів, що використовують більшість виробників продукції тваринництва містить додатки імпортного виробництва, незабаром оператори галузі можуть стикнутися з дефіцитом. Асоціація “Свинарі України” закликає відновити можливість реєстрації кормів та кормових добавок, зокрема тих, що надходять з-за кордону”, – йдеться у зверненні АСУ до міністерства.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button