Новини про м'ясо

В Іспанії суттєво скоротилось споживання м’яса

Минулого року третина іспанців скоротила споживання м’яса, а кожен четвертий житель країни вважає, що й досі споживає занадто багато свинини, яловичини, курятини чи м’ясопродуктів. Про це свідчать результати дослідження, проведеного профільною федерацією м’ясного бізнесу La Federación Empresarial de Carnes e Industrias Cárnicas (FECIC) спільно з Асоціацією виробників та дистриб’юторів (AECOC).

Протягом 10 років, з 2007 до 2017, річне споживання м’яса в Іспанії залишалось приблизно на однаковому рівні – 50 кілограмів на кожного жителя країни. Утім в 2018 році відбулось різке скорочення – тепер іспанці в середньому споживають по 47 кілограмів цього продукту на рік.

З чим пов’язані такі зміни? Перш за все скорочення споживання м’яса пов’язане з піклуванням про власне здоров’я та турботою про тварин. З цих причин минулого року 29% іспанців повністю або частково відмовились від м’яса.

Однак, 56% жителів країни продовжують регулярно харчуватись м’ясними продуктами. У середньому жителі Іспанії їдять м’ясо 4 рази на тиждень. 45% респондентів заявили, що вважають цей продукт одним з основних елементів збалансованого харчування.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button