Новини про м'ясо

В Іспанії профілактика АЧС стала обов’язковою

Іспанія є одним з найбільших виробників та експортерів свинини у світі (займає четверте місце після Китаю, США та Німеччини). Свинарство в країні – найприбутковіший сектор тваринництва, річний дохід від якого складає близько 15 млрд євро. Африканська чума свиней могла б завдати суттєвих збитків сільському господарству Іспанії. І хоча там не виявляли спалахів АЧС, в країні ведеться активна превентивна робота.

Нещодавно в Іспанії було випущено королівський декрет, згідно з яким превентивні заходи щодо запобігання АЧС, що раніше були рекомендованими, стають обов’язковими для всіх свинарських господарств. “Посилюються вимоги до гігієни та робочого одягу. Також обов’язковою вимогою є наявність санітарної зони і пристроїв для дезінфекції транспортних засобів”, – повідомляє PigUA.info.

Утім, навіть якщо африканська чума свиней проникла на територію країни, цілком реальним є за невеликий проміжок часу позбутись її, за умови дотримання ветеринарних рекомендацій. Це на своєму прикладі довела Чехія, що стала першою державою Євросоюзу, яку офіційно визнали вільною від АЧС.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button