Новини про м'ясо

В’єтнам може відновити поголів’я свиней після АЧС уже цього року

Великий обсяг імпорту свиней, переважно з Таїланду, може призвести до відновлення в’єтнамськог поголів’я свиней вже у 2021 році, вважають аналітики Rabobank. За їх прогнозами, цього року кількість свиней у країні зросте з 8% до 12%, попри те, що взимку в країні зафіксували спалахи африканської чуми свиней.

Аналітики вважають, що вплив хвороби зменшується, хоча АЧС все ще загрожує невеликим сімейним фермерським господарствам. Для великих підприємств ризики захворювання вже розглядаються як незначні завдяки заходам біозахисту, запровадженим за останні два роки.

Поголів’я свиноматок у В’єтнамі неухильно зростає, але велика кількість тварин все ще є схрещеними самками, які мають нижчу продуктивність, ніж самки F1. Очікується, що така ситуація збережеться у 2021 році, оскільки для збільшення стада свиноматок F1 знадобиться деякий час.

Загалом імпорт племінних свиней у країну 2020 року досяг 242 тис. голів. Для порівняння, в 2019 році з-за кордону було ввезено всього 3 тис. таких тварин. Зростання імпорту племінних свиноматок продовжиться у 2021 році.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button