Новини про м'ясо

Уже 7 випадків: у Німеччині стрімко поширюється АЧС

На сьогодні в Німеччині підтверджено сім випадків африканської чуми свиней. Вірус вперше проник на територію країни у вересні цього року. Захворювання виявили серед диких кабанів у регіоні Бранденбург.

Першу тушу дикого кабана, що загинув від АЧС, виявили лише за 6 кілометрів від кордону з Польщею та приблизно за 30 км від епіцентру найближчого підтвердженого спалаху захворювання у Польщі.

Інститут Фрідріха Леффлера (FLI) підтвердив АЧС ще у п’яти диких кабанів поблизу, які повернули попередні позитивні тести у середу ввечері, тоді як про сьомий випадок був підтверджений 17 вересня.

Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини заявило, що всі випадки були знайдені в межах 15-кілометрової зони в околицях села Нойзеле в районі Одер-Шпреє.

Ряд країн, зокрема Китай, Південна Корея, Японія, Сінгапур, Аргентина та Бразилія, заборонили експорт свинини з Німеччини. Асоціація виробників свинини ФРН (ISN) повідомила, що наразі влада країни веде переговори з третіми країнами щодо регіоналізованої торгівлі. Таким чином можна буде отримати дозвіл на експорт з регіонів, що не постраждали від АЧС.

Німеччина все ще може експортувати свинину до інших країн ЄС завдяки регіоналізованій торговій політиці, торгівля обмежена лише для компаній, що знаходяться в зоні ураження. ISN заявляє, що близько 70% експорту Німеччини спрямовано на внутрішній ринок ЄС.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button