Новини про м'ясо

Уже 240 випадків АЧС зареєстрували в Німеччині

До кінця першого тижня грудня загальна кількість випадків африканської чуми свиней (АЧС) у Німеччині досягла 240. 225 спалахів виявили у популяції диких кабанів у федеральній землі Бранденбург та ще 15 – у землі Саксонія.

Хоча захворювання було виявлено лише серед диких свиней, наразі заборонено експорт німецької свинини на треті ринки, такі як Китай, Японія та Південна Корея. Ціни на свиней забійних кондицій у Німеччині помітно знизились за останні два з половиною місяці, втративши близько 0,21 євро, і вплинули на середню ціну на ринку ЄС, яка зараз на 3% нижча, ніж місяць тому.

Новини партнерів

Більшість німецької свинини, яка повинна була надходити на азійські ринки, зараз перенаправляється всередину ринку ЄС, причому Румунія та Польща збільшують попит на продукт, оскільки вони зіткнулись з кризою АЧС, яка вплинула на комерційний сектор свинарства.

Німецькі свинарі зазнають подвійного удару через зниження цін і зниження потужності боєнь після коронавірусної кризи, заявила в кінці листопада міністр сільського господарства Німеччини Юлія Кльокнер. За інформацією Reuters, влада Німеччини працює над пакетом державної допомоги для галузі. Наприклад, пропонується субсидоване зберігання нереалізованої свинини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button