Новини про м'ясо

Уже 240 випадків АЧС зареєстрували в Німеччині

До кінця першого тижня грудня загальна кількість випадків африканської чуми свиней (АЧС) у Німеччині досягла 240. 225 спалахів виявили у популяції диких кабанів у федеральній землі Бранденбург та ще 15 – у землі Саксонія.

Хоча захворювання було виявлено лише серед диких свиней, наразі заборонено експорт німецької свинини на треті ринки, такі як Китай, Японія та Південна Корея. Ціни на свиней забійних кондицій у Німеччині помітно знизились за останні два з половиною місяці, втративши близько 0,21 євро, і вплинули на середню ціну на ринку ЄС, яка зараз на 3% нижча, ніж місяць тому.

Більшість німецької свинини, яка повинна була надходити на азійські ринки, зараз перенаправляється всередину ринку ЄС, причому Румунія та Польща збільшують попит на продукт, оскільки вони зіткнулись з кризою АЧС, яка вплинула на комерційний сектор свинарства.

Німецькі свинарі зазнають подвійного удару через зниження цін і зниження потужності боєнь після коронавірусної кризи, заявила в кінці листопада міністр сільського господарства Німеччини Юлія Кльокнер. За інформацією Reuters, влада Німеччини працює над пакетом державної допомоги для галузі. Наприклад, пропонується субсидоване зберігання нереалізованої свинини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button