Новини про м'ясо

Уперше за 6 років у США зменшились обсяги споживання м’яса

Очікується, що цього року споживання м’яса в Сполучених Штатах скоротиться вперше за 6 років і буде зменшуватись аж до 2025 року.

Наслідки COVID-19 для ринку м’яса в США, вже відчули кінцеві споживачі, оскільки за останні два місяці ціни на тваринні білки помітно зросли. Через кризу та подорожчання продуктів, очікується, що споживання м’яса в країні зменшуватиметься протягом наступних п’яти років, йдеться в дослідженні, опублікованому Науково-дослідним інститутом продовольчої та сільськогосподарської політики Міссурі.

Падіння обсягів продажів у цьому сегменті спостерігатиметься вперше за 6 років. У 2019 році середньорічне споживання м’яса в США становило 101 кг на людину. За даними дослідження, до 2025 року середньорічні обсяги купівлі м’яса на особу становитимуть 97 кг.

Однак минулого місяця Департамент сільського господарства США (USDA) опублікував звіт, згідно з яким зниження споживання м’яса лише в цьому році становитиме 4%. Це призведе до зниження оптових цін. Очікується, що курятина подешевшає на 15%, свинина – на 10%, а яловичина – на 3%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button