Новини про м'ясо

Умови торгівлі продуктами тваринництва узгодили Україна та Білорусь

Представники Держпродспоживслужби та Міністерства сільського господарства і продовольства Республіки Білорусь зустрілися цього тижня в рамках Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь у м. Житомирі. Під час заходу відбулося засідання українсько-білоруської робочої групи з вирішення проблемних питань взаємного товарообігу в частині застосування ветеринарно-санітарних заходів.

Зокрема, було обговорено питання співробітництва в сфері ветеринарного і продовольчого контролю, стан погодження форм міжнародних ветеринарних сертифікатів для використання в двосторонній торгівлі, перспективи включення підприємств до реєстрів, які надають право експорту продукції тваринного походження, а також розвиток подальшого двостороннього співробітництва між компетентними органами в сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарії.

Також сторони підписали домовленості про оперативний обмін інформацією з метою синхронізації протиепізоотичних заходів, а також для запобігання занесенню та поширенню небезпечних інфекційних захворювань тварин.

“Спільна діяльність у форматі робочої групи стала поштовхом для розвитку наших відносин, і за рік ми досягли чималих результатів, які відображаються у темпах росту взаємної торгівлі. Дуже приємно констатувати, що всі проблемні питання ефективно знімаються в рамках двостороннього фахового діалогу”, – зазначив заступник міністра сільського господарства і продовольства Білорусі Іван Смільгинь.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button