Новини про м'ясо

Український ринок ВРХ м’ясних порід: що варто знати?

В Україні напрям м’ясного скотарства не є досить популярним, проте, лідери галузі активно експортують живу худобу до широкого кола країн. Так, наприклад підприємство “Баффало”, що входить до складу агропромислового холдингу МХП, продає велику рогату худобу до 6 країн: Саудівської Аравії, Лівану, Молдови, Йорданії, Єгипту та Узбекистану.

“Підприємство “Баффало”, що спеціалізується на вирощуванні бичків, розташоване на Волині. Засноване воно в 2006 році, до складу агрохолдингу увійшло вже через рік після створення. Спеціалізується на розведенні таких порід, як шароле, лімузин, герефорд, абердин-ангуська, симентальська і волинська м’ясна”, – повідомляє Latifundist.com з посиланням на МХП.

Річні обсяги експорту від “Баффало” складають близько 5,5 тис голів. Компанія займає друге місце за поголів’ям м’ясної ВРХ в Україні. На першому ж місці – “Агрікор Холдинг” з поголів’ям близько 6 тис. Також порівняно велики гравцями на українському ринку м’ясної ВРХ є Ukrlandfarming з близько 5 тис. голів ВРХ та “Ратнівський аграрій” (більше 2 тис. голів ВРХ м’ясних порід).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button