Новини про м'ясо

Українські тваринники страждають від “екотероризму”

У кількох країнах (Франція, Іспанія, Великобританія, Австралія) активізувались захисники тварин. Вони переходять від мирних протестів до захоплень ферм та м’ясокомбінатів. Це так званий екотероризм. В Україні він має дещо іншу форму. В Асоціації “Свинарі України” (АСУ) екотероризмом називають “маніпуляції в царині екології з метою політичного впливу чи вимагання коштів”.

Минулого тижня в Києві відбувся форум “Екологічні маніпуляції: ціна для України”, під час якого представники 16 професійних асоціацій підписали Меморандум про співпрацю щодо протидії екотероризму. Серед основних чинників цього явища учасники форуму називають заплутаність і непрозорість нормативної бази, формування в ЗМІ негативного іміджу галузі, “проплачені” екологічні активісти та ін.

“Свинарство, як і інші галузі тваринництва, безпосередньо пов’язане з продукуванням побічних продуктів — гною і падежу, а отже, є об’єктом екологічних маніпуляцій. Як наслідок, екологія часто зводиться до шантажу та корупційної складової. Ми не говоримо, що серед виробників порушників немає! Або що усі організації, які опікуються довкіллям, нечесні! Саме для того, щоб не допустити використання екології з метою маніпуляцій, і підписуємо Меморандум з іншими професійними об’єднаннями”, – зазначила президент Асоціації “Свинарі України” Оксана Юрченко.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button